Ruční odšťavňovač na ovoce XD Design, 700 ml

649 

Kvalitní Ruční odšťavňovač na ovoce XD Design, 700 ml od předního výrobce XD Design ze skvělou cenu 649 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Ruční nástroje. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 19185 Kategorie: ,

Popis

Popis

Nejlepší vitamínovou bombou jsou čerstvé šťávy z ovoce.

Proto by se vám mohl hodit tento elegantní odšťavňovač na ovoce od značky XD Design, který má dva vyměnitelné nástavce pro pohodlné odšťavnění ovoce všech velikostí.

Jakmile bude všechno ovoce vymačkáno, sundejte vrchní nástavec a použijte odšťavňovač jako karafu.
– Výška: 20 cm
– Průměr: 11 cm
– Objem nádoby: 700 ml
– Materiál: plast, sklo. Neváhejte a nakupte Ruční odšťavňovač na ovoce XD Design, 700 ml, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Ruční nástroje rozzáří vaši domácnost. Značka XD Design dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

XD Design

Značka XD Design přichází se spoustou designových pomůcek a vychytávek do kuchyně i celé domácnosti. Úžasné produkty od značky XD Design si velmi rychle oblíbíte. Nadchnou vás mnozí úžasní pomocníci do kuchyně a domácnosti. Skvělé předměty jsou vhodné i na cesty. Lahve, termosky, batohy, odšťavovače, nádoby, dózy, karafy, misky, slánky, nabíječky, mixéry i konvice, to je jen úzký výčet produktů, které tato značka nabízí v prvotřídně propracovaném designu.

Výrobci