Růžová kasička Unlimited Design for kids Prasátko

549 

Růžová kasička Unlimited Design for kids Prasátko
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Růžová kasička Unlimited Design for kids Prasátko od předního výrobce Unlimited Design for kids ze skvělou cenu 549 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dárky | Pro děti | Hry a hračky (christmas). Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 780638 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Růžová kasička Unlimited Design for kids Prasátko
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Hravá kasička v podobě veselého prasátka, které může vaše ratolest krmit korunami, šetřit si a hlavně se učit hospodařit s penězi.

O Unlimited Design for kids

Značku Unlimited Design založila v roce 2008 designérka Michaela Horáčková, která je také srdcem celého studia.
Kolekce Unlimited Design for kids se pyšní ekologickými kousky české výroby, které jsou nejen krásné na pohled, ale také funkční.
Ve své tvorbě se snaží Michaela používat jen různé formy papíru, samotné zpracování materiálu pak probíhá pomocí šikovného oscilačního nože, díky čemuž je řez čistý a naprosto precizní. Následné úpravy jednotlivých výrobků – od poliček přes kreslící tabule až po roztomilé dekorace – jsou ruční práce.
Takhle to vypadá, když se něčemu věnujete s láskou. ♡. Neváhejte a nakupte Růžová kasička Unlimited Design for kids Prasátko, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dárky | Pro děti | Hry a hračky (christmas) rozzáří vaši domácnost. Značka Unlimited Design for kids dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Unlimited Design for kids

Česká značka Unlimited Design for kids přináší unikátní produkty zejména pro děti. Byla založena v roce 2008 designérkou Michaelou Horáčkovou, která je dodnes klíčovou designérkou tohoto studia. Kolekce Unlimited Design for kids přichází se svými ekologickými kousky krásnými na pohled a vysoce funkčními pro všestranné použití. Papírové dekorace, poličky, tabule, kasičky či adventní kalendáře. To vše a ještě mnohem víc si můžete pořídit od české značky Unlimited Design for kids.

Výrobci

lednovy-vyprodej-87

Pin It on Pinterest