Růžová sametová dvoumístná pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant 165 cm

Stylová pohovka I Am Not A Croissant značky Bold Monkey je variací na pohovku Don´t Love Me Love ve stylu art deco. Její designový... více informací »
Růžová sametová dvoumístná pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant
Značka: Bold Monkey
35 978 Kč
Ověřit dostupnost »
Stylová pohovka I Am Not A Croissant značky Bold Monkey je variací na pohovku Don´t Love Me Love ve stylu art deco. Její designový...

Stylová pohovka I Am Not A Croissant značky Bold Monkey je variací na pohovku Don´t Love Me Love ve stylu art deco. Její designový tvar vás zaujme a komfortní čalounění z příjemné sametové látky v růžové barvě si doslova zamilujete. Bonusem je kulatý polštář s decentním geometrickým lemováním po obvodu. Pohovka splňuje vysoké nároky na pohodlí a vypadá skvěle v každém interiéru, stejně tak designovém prostředí. Také se pyšní certifikátem FFRs, který zaručuje určitý stupeň nehořlavosti (cigarety, apod), a proto se hodí nejen do domácností, ale zejména do komerčních prostor, hotelů, čekáren, kanceláří apod.

Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky čemu zmizí i protlačená místa.

Další parametry: Výška 78 cm. Šířka 165 cm. Hloubka 80,5 cm. Výška sedu 46 cm. Výška područek 46–78 cm. Hloubka sedu 56 cm. Max. nosnost 225 kg. Stálost barev 4–5. Čalounění Samet (100% polyester). Odolnost čalounění > 30 000.

Unikátní produkt Růžová sametová dvoumístná pohovka Bold Monkey I Am Not seženete bezstarostně tady na webu umístěný v sekci pohovky. Nyní najdete kvalitní produkty ve zmíněné sekci za parádní cenu!

Tento nejprodávanější produkt Růžová sametová dvoumístná pohovka Bold Monkey I Am Not A Croissant od společnosti Bold Monkey jde koupit právě teď za super cenu. Nabídka od 35 978 Kč.