Sada 12 zavařovacích sklenic Kilner Hexagonal, objem 110 ml

549 

Sada 12 zavařovacích sklenic Kilner Hexagonal, objem 110 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Sada 12 zavařovacích sklenic Kilner Hexagonal, objem 110 ml od předního výrobce Kilner ze skvělou cenu 549 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Sklenice a skleničky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 770304 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Sada 12 zavařovacích sklenic Kilner Hexagonal, objem 110 ml
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Značka Kilner je synonymem pro zavařování ovoce a výrobu domácích dobrot.

Pan John Kilner byl totiž vůbec první, kdo světu v roce 1842 představil první zavařovací lahev – a tak se ze zavařování stal fenomén i vášeň mnoha lidí.

Za tolik let existence dotáhl Kilner své zavařovací sklenice i lahve k naprosté dokonalosti. Jsou vyrobeny z odolného skla bez jediné nedokonalosti, jsou opatřeny těsnícími víčky a mají milý design, který nám připomíná babiččinu zahrádku a vůni léta. Tak hurá do nostalgického zavařování!. Neváhejte a nakupte Sada 12 zavařovacích sklenic Kilner Hexagonal, objem 110 ml, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Sklenice a skleničky rozzáří vaši domácnost. Značka Kilner dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Kilner

Značka Kilner nabízí úžasné pomocníky do kuchyně, spíže i celé domácnosti. Vaše interiéry změní jako mávnutím kouzelného proutku a navíc vám spoustou pomůcek a vychytávek ušetří spoustu práce. A ten design! Naprosto vás ohromí. Její sklenice na zavařování nesou jméno jejich tvůrce. John Kilner ve své severoanglické sklárně v roce 1842 s tvořil ty první. Sklenice a lahve Kilner jsou ale naprosto precizní. Použité sklo nemá vzduchové bubliny, je vysoce odolné a víčka těsní dokonale.

Výrobci