Sada 2 černých zahradních židlí Isimar Anglet

3 459 

Sada 2 černých zahradních židlí Isimar Anglet
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Sada 2 černých zahradních židlí Isimar Anglet od předního výrobce Isimar ze skvělou cenu 3459 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Zahradní nábytek. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 819578 Kategorie: ,

Popis

Popis

Sada 2 černých zahradních židlí Isimar Anglet
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Nechte tyto židle vtančit i na vaši zahradu! S jižanským temperamentem jim vlastním a nekonečnou škálou barev se postarají o to, aby každé posezení na slunečné terase bylo nezapomenutelným zážitkem!

Španělská rodinná firma Isimar vyrábí zahradní nábytek již od 60. let. Takže se nemusíte bát, tady jste u opravdových odborníků.. Neváhejte a nakupte Sada 2 černých zahradních židlí Isimar Anglet, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Zahradní nábytek rozzáří vaši domácnost. Značka Isimar dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Isimar

Značka Isimar je španělskou rodinnou firmou, která vyrábí zahradní nábytek již od 60. let. Kvalitní zahradní nábytek tak vzniká pod rukama opravdových odborníků. Pořiďte si zahradní na terasu či zahradu a nechte se okouzlit jižanským temperamentem. Můžete se nechat oslnit nekonečnou škálou barev. Tento zahradní nábytek se postará, aby každé vaše posezení na slunečné terase nebo prosluněné zahradě bylo nezapomenutelným zážitkem pro vás i pro vaši rodinu či přátele.

Kategorie

Výrobci

Pin It on Pinterest