Sada 2 dvoustěnných sklenic na espresso Bredemeijer, 105 ml

529 

Kvalitní Sada 2 dvoustěnných sklenic na espresso Bredemeijer, 105 ml od předního výrobce Bredemeijer ze skvělou cenu 529 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Sklenice a skleničky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1685 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Vychutnejte si svoji malou dávku kofeinové energie hned natřikrát – jednou to bude skvělá chuť kávy, podruhé pohled na nezvyklou a jedinečnou sklenici, potřetí zase její izolační schopnosti.

Sklenice je totiž vyrobená ze dvou vrstev borosilikátového skla, které je odolné vůči teplotním změnám. Horký nápoj tedy udrží déle teplý a vy si můžete dát s jeho vypitím klidně na čas.
– Materiál: borosilikátové sklo
– Objem: 10,5 cl
– Balení: 2 ks. Neváhejte a nakupte Sada 2 dvoustěnných sklenic na espresso Bredemeijer, 105 ml, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Sklenice a skleničky rozzáří vaši domácnost. Značka Bredemeijer dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Bredemeijer

Značka Bredemeijer přizpůsobila čajový rituál a pití kávy do moderních dob. Použila nové inovace a technologie. Zachovává tradiční tvary čajových konvic, misek na čaj a šálků na kávu, současně jim pomocí speciálních materiálů dodává zcela nové rozměry. Pomůže vám odměřit správný čas, aby byl čaj zcela dokonalý pomocí čajové minutky v podobě přesýpacích hodin. Stylové konvice potěší všechny požitkáře. Spousta stylových doplňků do vaší kuchyně a jídelny.

Výrobci