Sada 2 kuchyňských utěrek Magpie Birdy Thrush

599 

Kvalitní Sada 2 kuchyňských utěrek Magpie Birdy Thrush od předního výrobce Magpie ze skvělou cenu 599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Kuchyňský textil | Utěrky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 682460 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Sedíte nehybně s atlasem ptáků v ruce a pozorujete, co se vám to míhá kolem oken?

Pak vás máme pro vás dobrou zprávu, protože s kolekcí Birdy bude ptačí říše přímo ve vašich rukách!

Tahle sada navíc dokazuje, že i utěrky můžou vypadat jako obraz a není třeba se za ně stydět.. Neváhejte a nakupte Sada 2 kuchyňských utěrek Magpie Birdy Thrush, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Kuchyňský textil | Utěrky rozzáří vaši domácnost. Značka Magpie dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Magpie

Značka Magpie přináší kouzelné nádobí a bytové dekorace. Za kolekcí stojí nádherné vzpomínky na léto, ale třeba i podzim v přírodě, třeba na chalupě nebo v kouzelných horách. Je vzdáván hold darům přírody. Dózy lze využít na sypké potraviny, sušenky, bonbóny či šitíčko. Oceníte hrníčky, talířky, misky, skleničky, boxy na nářadí nebo třeba kuchyňské utěrky. Neskutečné motivy květů a říše zvířat vycházející z kouzelné přírody. Oživte si svůj interiér.

Výrobci