Sada 2 šedých židlí Fameg Greta

9 899 

Sada 2 šedých židlí Fameg Greta
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Sada 2 šedých židlí Fameg Greta od předního výrobce Fameg ze skvělou cenu 9899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 659766 Kategorie: , , ,

Popis

Popis

Sada 2 šedých židlí Fameg Greta
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Je moderně krásná, je elegantně důstojná, je ukázkou řemeslného umění.

Taková je čalouněná židle značky Fameg, ve které najdete nejen design nepodléhajícímu žádnému trendu, ale především lásku a dokonalost klasického řemesla.

Značka Fameg totiž dodržuje převážně tradiční postupy výroby, a tak v jejich portfoliu najdete i ohýbaný nábytek, inspirovaný postupem slavného Michaela Thoneta. Každé židli se tak věnuje hned několik řemeslníků, kteří do ní vtiskávají kus sebe, kus uměleckého řemesla, kus historie.

V balení najdete hned dvě židle.. Neváhejte a nakupte Sada 2 šedých židlí Fameg Greta, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Židle a stoličky | Jídelní židle rozzáří vaši domácnost. Značka Fameg dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Fameg

Značka Fameg vám zaručí skvělé posezení, které bude krásné i na pohled. Společnost Fameg dodržuje tradiční postupy výroby a v jejich bohatém portfoliu najdete i zcela jedinečně ohýbaný nábytek, inspirovaný postupem velmi slavného Michaela Thoneta. Na každé židli vždy pracuje hned několik řemeslníků, kteří do ní vtisknou své vize, precizní zpracování, poctivé umělecké řemeslo a kus historie. Konečný výsledek posuďte sami. Tyhle židle jsou prostě jedinečné.

Výrobci

Pin It on Pinterest