Sada 2 sklenic na víno RCR Cristalleria Italiana Giulio

959 

Kvalitní Sada 2 sklenic na víno RCR Cristalleria Italiana Giulio od předního výrobce RCR Cristalleria Italiana ze skvělou cenu 959 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Sklenice a skleničky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1066312 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Křišťálové kousky od RCR Cristalleria Italiana, to je láska, která nerezaví, krása, která nepřestane udivovat. Dopřejte si kvalitu, která vám bude dělat radost dlouhá léta, do té se investovat vyplatí.

O materiálu Luxion

Luxion je nově vyvinutý druh křišťálového skla: je to překrásné, transparentní a zcela bezpečné sklo bez stopy olova.
Luxion je vůbec nejprůzračnějším materiálem na kříšťálové škále.
Další z úžasných vlastností Luxionu je to, že je vhodný do myčky: nabízí velkou odolnost vůči mycím prostředkům, což bylo otestováno při tisícovce mytí, po nichž se na nádobí z tohoto materiálu neobjevil ani náznak zastření skla.
Luxion je lehký a přesto pevný, a to díky jeho výrobě: je totiž odvozen z titania, křemenu a aluminia, které projdou speciálním teplotním procesem.

O značce

Cristalleria Italiana je italská sklářská značka pyšnící se padesátiletou tradicí v oboru. Své zkušenosti tu umí zúročit, teď se totiž jedná o italské lídry ve výrobě křišťálu.
Všechny kousky jsou 100 % vyrobeny v Itálii. Cristalleria Italiana je také společností respektující životní prostředí.
Firemní hodnoty jsou založeny na inovaci a kvalitě.. Neváhejte a nakupte Sada 2 sklenic na víno RCR Cristalleria Italiana Giulio, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Sklenice a skleničky rozzáří vaši domácnost. Značka RCR Cristalleria Italiana dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

RCR Cristalleria Italiana

Značka RCR Cristalleria Italiana je italská sklářská společnost s padesátiletou tradicí ve svém oboru. Své bohaté zkušenosti zúročuje ve svých skleněných produktech a je dalším světovým lídrem ve výrobě křišťálu. Všechny skleněné kousky jsou vyrobeny v Itálii. Značka Cristalleria Italiana respektuje životní prostředí a zakládá si zejména na neustálé inovaci a vysoké kvalitě. Sklo je vhodné i do myčky a materiál je odvozen z titania, křemenu a aluminia, které projde speciálním teplotním procesem.

Výrobci