Sada 24 příborů Jean Dubost Sile

3 029 

Sada 24 příborů Jean Dubost Sile
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Sada 24 příborů Jean Dubost Sile od předního výrobce Jean Dubost ze skvělou cenu 3029 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Příbory. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 651410 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Sada 24 příborů Jean Dubost Sile
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Jean Dubost a jeho rodina je příkladem řemeslné tradice, jejíž hodnota neutichá. Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů.

Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo.. Neváhejte a nakupte Sada 24 příborů Jean Dubost Sile, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Příbory rozzáří vaši domácnost. Značka Jean Dubost dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Jean Dubost

Značka Jean Dubost nese jméno člověka, který vyrostl v rodině, která vytyčila historický mezník ve výrobě exklusivních příborů a nožů. Značka je už od roku 1920 synonymem pro vysokou kvalitu ostrosti a stylového stolování. Rodinná továrna jed stále kupředu, je neustále vybavována nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování svých produktů. Toto řemeslo je nepřekonatelné a některé procesy jsou ponechány ruční výrobě. Vsaďte na desighn a kvalitu.

Výrobci

Pin It on Pinterest