Sada 3 kuchyňských dóz ve stojanu Duo Gift Lamella

1 219 

Kvalitní Sada 3 kuchyňských dóz ve stojanu Duo Gift Lamella od předního výrobce Duo Gift ze skvělou cenu 1219 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dárky | Na svatbu | Praktická výbava. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 565046 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Lamella je keramická kolekce, která se vzhlédla v romantickém stylu s lehkou inspirací z levandulové Francie. Krémově bílá keramika je ozdobena jen jemným abstraktním florálním motivem, a tak působí elegantně a decentně. Vhodné do kuchyní, kterým chcete ponechat vzdušnost, ale i nádech klidného venkova.. Neváhejte a nakupte Sada 3 kuchyňských dóz ve stojanu Duo Gift Lamella, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dárky | Na svatbu | Praktická výbava rozzáří vaši domácnost. Značka Duo Gift dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Duo Gift

Značka Duo Gift přináší úžasný porcelán, jehož krása vás chytí za srdce. Vyzvedává kulturu jídla do neskutečných výšin a umí udržet noblesní tradici. Porcelán Duo Gift je vhodný do myčky a nebudete s ním mít žádné starosti. Je velmi krásný, nese v sobě známky něžné elegance, která navrací svět zpět k tradici. Díky porcelánu se konečně naučíte vychutnat si příjemné chvilky u kávy a čaje. Navraťte tomuto rituálu jeho noblesu a dělejte z mužů gentlemany a z žen pravé dámy.

Výrobci