Sada 4 červenobílý hrnků na espresso Comptoir de Famille Galline, 100 ml

659 

Kvalitní Sada 4 červenobílý hrnků na espresso Comptoir de Famille Galline, 100 ml od předního výrobce Comptoir de Famille ze skvělou cenu 659 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Hrnečky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 875628 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Nádobí značky Comptoir de Famille je hravé, něžné a inspirované těmi nejkrásnějšími vzpomínkami na prázdniny strávené na venkově. Takovým půvabným detailům se podléhá snadno, viďte?. Neváhejte a nakupte Sada 4 červenobílý hrnků na espresso Comptoir de Famille Galline, 100 ml, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Hrnečky rozzáří vaši domácnost. Značka Comptoir de Famille dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Comptoir de Famille

Značka Comptoir de Famille přináší spoustu kuchyňských pomocníků. Produkty značky Comptoir de Famille v sobě skrývají špetku romantiky, vintage stylu i retra v dokonalém poměru, který bude vaší kuchyni opravdu slušet. Nechte se uchvátit francouzským designem a oživte své jídelny a kuchyně. Nádobí značky Comptoir de Famille je jemné, hravé a inspirované nejkrásnějšími vzpomínkami na prázdniny strávené na venkově. Jeho půvabu a detailům snadno podlehnete.

Výrobci