Sada 4 sklenic z křišťálového skla Nachtmann Aspen, 324 ml

519 

Kvalitní Sada 4 sklenic z křišťálového skla Nachtmann Aspen, 324 ml od předního výrobce Nachtmann ze skvělou cenu 519 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Sklenice a skleničky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 168995 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Je dramatická i křehce éterická. Taková je kolekce skleniček Aspen, která však není určená jen za skla vitríny. Už jen to, že je sklo vhodné do myčky na nádobí, jasně naznačuje, že právě toto sklo si hledá své každodenní místo na vašem stole.

Nachtmann je německá sklárna, která své počátky datuje až do roku 1834. Už v té době se soustředila na skleněné výrobky, které mají svoji vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, ale zároveň jsou natolik praktické, že je můžete používat dennodenně ve své jídelně.
– Materiál: křišťálové sklo
– Objem: 324 ml
– Výška: 9,8 cm
– Sada: 4x sklenice
– Sklárna: Nachtmann, Německo
– Vlastnosti: vhodné do myčky na nádobí i mikrovlnné trouby. Neváhejte a nakupte Sada 4 sklenic z křišťálového skla Nachtmann Aspen, 324 ml, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Sklenice a skleničky rozzáří vaši domácnost. Značka Nachtmann dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Nachtmann

Zajímavá značka Nachtmann je vlastně německá sklárna, která nabízí úžasné skleněné produkty. Své počátky datuje překvapivě až do roku 1834 a dlouholetá tradice precizního sklářského řemesla je na výrobcích znát. Už na počátku se soustředila zejména na skleněné výrobky s vysokou estetickou i řemeslnou hodnotu, které umí být současně i praktické. Můžete je používat každodenně ve své jídelně a nikdy se vám jejich vzhled neomrzí. Skleničky, mísy i vázy jsou prostě úžasné.

Výrobci