Sada 4 talířů Brandani Granaglie Blanc, ⌀ 27 cm

519 

Kvalitní Sada 4 talířů Brandani Granaglie Blanc, ⌀ 27 cm od předního výrobce Brandani ze skvělou cenu 519 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 571450 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Když přijde na stolování a servírování, Brandani ví, jak je povýšit na umělecké dílo. Spojil tak svoji italskou vášeň pro estetično a neotřelý design a výsledkem je sada 4 kameninových talířů, které jsou ideální na pohoštění přátel.. Neváhejte a nakupte Sada 4 talířů Brandani Granaglie Blanc, ⌀ 27 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře rozzáří vaši domácnost. Značka Brandani dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Brand ani

Italská značka Brandáni přináší unikátní design do oblasti bytového designu. Italští designéři  jsou velcí požitkáři, kteří milují dobré jídlo, krásné oblečení, auta i styl bydlení. Potrpí si na doplňky a to i na ty bytové. Milují krásu ve všech tvarech a podobách. Jejich vytříbenost vkusu a vrozené estetické cítění stojí za to. Italská značka Brandani udělá z každého kousku hotové umělecké dílo. Italská vášeň pro estetiku, neotřelý design a um italských návrhářů dokáže hotové divy.

Výrobci