Sada 6 lžic v dřevěném balení Jean Dubost Linen Octavia

1 259 

Kvalitní Sada 6 lžic v dřevěném balení Jean Dubost Linen Octavia od předního výrobce Jean Dubost ze skvělou cenu 1259 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Příbory. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 227629 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Jean Dubost vyrostl v rodině, která se postarala o historický mezník ve výrobě příborů a nožů. Dubost je tak už od roku 1920 synonymem pro ostrou kvalitu a stylové stolování. Sám Jean Dubost pak rodinnou továrnu vede pořád kupředu, kdy ji vybavuje nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování. Nezapomíná ale i na to, že řemeslo je nepřekonatelné, a tak některé procesy pořád ponechává na lidské ruce. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly.
– Materiál: nerez ocel (1,5 mm)
– Sada: 6x lžíce 21 cm. Neváhejte a nakupte Sada 6 lžic v dřevěném balení Jean Dubost Linen Octavia, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Příbory rozzáří vaši domácnost. Značka Jean Dubost dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Jean Dubost

Značka Jean Dubost nese jméno člověka, který vyrostl v rodině, která vytyčila historický mezník ve výrobě exklusivních příborů a nožů. Značka je už od roku 1920 synonymem pro vysokou kvalitu ostrosti a stylového stolování. Rodinná továrna jed stále kupředu, je neustále vybavována nejmodernějšími technologiemi pro dokonalé zpracování svých produktů. Toto řemeslo je nepřekonatelné a některé procesy jsou ponechány ruční výrobě. Vsaďte na desighn a kvalitu.

Výrobci