Sada 6 porcelánových dezertních talířů Côté Table Capit

2 319 

Kvalitní Sada 6 porcelánových dezertních talířů Côté Table Capit od předního výrobce Côté Table ze skvělou cenu 2319 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 985208 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Bílá keramika a porcelán vypadá jednoduše úžasně při všech příležitostech společného stolování. Doplňky od Côté Table pocházející z francouzského Bordeaux mají v sobě silný nádech přímořské krajiny i bydlení. Pokud je tato oblast blízko vašemu srdci, pak budete nadšení i něžného tvarování nádobí Côté Table.. Neváhejte a nakupte Sada 6 porcelánových dezertních talířů Côté Table Capit, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Talíře rozzáří vaši domácnost. Značka Côté Table dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Côté Table

Francouzská značka Côté Table má téměř dvacetiletou historii, která vyniká jemně elegantním stylem, který je tak typický právě pro oblast jihozápadního pobřeží Francie. V doplňcích značky Côté Table se proto mísí nadčasový francouzský šarm a neotřelá elegance s velmi odlehčenou svěžestí všech přímořských oblastí. Originální nádobí dodá vašemu stolování s rodinou i s přáteli obzvlášť stylovou atmosféru. Dekorace k typickým svátkům rozzáří váš interiér.

Výrobci