Sada dětských nástěnných samolepek Dekornik Savanna, 70 x 70 cm

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky... více informací »
Sada dětských nástěnných samolepek Dekornik Savanna
Značka: Dekornik
1 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky...

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí. Dobrá zpráva je, že se budou hodit úplně všude a každý kout dětského pokoje udělají ještě krásnějším.

Roztomilé motivy jsou vytištěné na kvalitním a 100% matném papíru.

Rozměry motivů:
Žirafa: 48 cm
Slon 34 cm
Plameňák: 20 cm
Velký lev: 26 cm
Malý lev: 16 cm
Pštros: 26 cm
Lemur: 12 cm
Tukan: 14 cm

Poznámka: Samolepku umístěte pouze na suchou stěnu. V případě nedávného vymalování nejprve vyčkejte 30 dnů do kompletního zaschnutí barvy.

Tento exkluzivní výrobek Sada dětských nástěnných samolepek je k sehnání taky tu na našich stránkách ve známé kategorii dětské samolepky na zeď! Máme pro vás ještě další produkty ze zmíněné rubriky za mimořádně nízkou cenu. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Dekornik. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. V očích zákazníků populární výrobce Dekornik vám poskytuje velmi kvalitní produkty

Výjimečný produkt Sada dětských nástěnných samolepek Dekornik Savanna, 70 x od známé společnosti Dekornik je k dostání aktuálně na našich stránkách ve slevě. Akční ceny již od 1 390 Kč.