Sada nástěnných dětských samolepek s motivy dinosaura Dekornik Happy Dino, 70 x 70 cm

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky... více informací »
Sada nástěnných dětských samolepek s motivy dinosaura
Značka: Dekornik
1 390 Kč
Ověřit dostupnost »
Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky...

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí. Dobrá zpráva je, že se budou hodit úplně všude a každý kout dětského pokoje udělají ještě krásnějším.

Roztomilé motivy jsou vytištěné na kvalitním a 100% matném papíru.

Poznámka: Samolepku umístěte pouze na suchou stěnu. V případě nedávného vymalování nejprve vyčkejte 30 dnů do kompletního zaschnutí barvy.


Unikátní produkt máte možnost získat pohodlně u nás v rubrice dětské samolepky na zeď. Získejte oblíbené kusy z této oblíbené sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další kvalitní produkty značky Dekornik. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený výrobce Dekornik poskytuje kvalitní produkty

Oblíbený a kvalitní kousek Sada nástěnných dětských samolepek s motivy dinosaura Dekornik Happy Dino, 70 od skvělého výrobce Dekornik snadno můžete pořídit zde teď právě za parádní cenu. Momentálně k dispozici za 1 390 Kč.