Sada nástěnných samolepek ve tvaru motýlů Dekornik, 110 x 70 cn

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky... více informací »
Sada nástěnných samolepek ve tvaru motýlů Dekornik
Značka: Dekornik
1 690 Kč
Ověřit dostupnost »
Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky...

Na stěnu? Na dveře? Vedle okna? Nad postýlku? To je dilema, které budete muset vyřešit, jakmile k vám krásné samolepky od značky Dekornik dorazí. Dobrá zpráva je, že se budou hodit úplně všude a každý kout dětského pokoje udělají ještě krásnějším.

Roztomilé motivy jsou vytištěné na kvalitním a 100% matném papíru.

Poznámka: Samolepku umístěte pouze na suchou stěnu. V případě nedávného vymalování nejprve vyčkejte 30 dnů do kompletního zaschnutí barvy.

Tento skvělý kus Sada nástěnných samolepek ve máte možnost koupit právě nyní tu na webu zařazený v rubrice dětské samolepky na zeď. Nyní můžete koupit zcela nové produkty ve zmiňované kategorii jednoduše online. To ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od značky Dekornik. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Nejprodávanější kousek Sada nástěnných samolepek ve tvaru motýlů Dekornik, 110 x 70 od výrobce s dobrým jménem Dekornik můžete koupit momentálně v naši nabídce v bezva akci! Nabídka již od 1 690 Kč.