Scandi Přírodní dřevěný jídelní stůl Darila 180 x 90 cm

Jídelní stůl Darila byl vyroben v minimalistickém stylu. Laminátová deska v kombinaci s kovovou podnoží vytváří atraktivní... více informací »
Scandi Přírodní dřevěný jídelní
Značka: Scandi
10 208 Kč
Ověřit dostupnost »
Jídelní stůl Darila byl vyroben v minimalistickém stylu. Laminátová deska v kombinaci s kovovou podnoží vytváří atraktivní...

Jídelní stůl Darila byl vyroben v minimalistickém stylu. Laminátová deska v kombinaci s kovovou podnoží vytváří atraktivní kontrast, který zaujme. Deska stolu je velice prostorná, a proto se jedná o ideální volbu, pokud rádi trávíte čas s rodinou. Díky svému jednoduchému designu se hodí do všech interiérů. 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Další parametry: Výška 74 cm. Šířka 180 cm. Hloubka 90 cm. Deska MDF, melamin. Podnož Kov. Barva Přírodní. Materiál Laminát. . . .

Kvalitní a levný výrobek Scandi Přírodní dřevěný jídelní stůl Darila 180 x od známého předního výrobce Scandi máte možnost sehnat již dnes skutečně levně. Výhodně za cenu 10 208 Kč.