FURNI

Schůdky s úložným prostorem pure – bílá

Oblíbený a akční produkt Schůdky s úložným prostorem pure CLK jednoduše seženete zde teď právě za extra cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 410 Kč.
Schůdky s úložným prostorem pure -
Do obchodu »
Značka: CLK
4 410 4 642 Kč Sleva -4%
Popis produktu

K výstupu na horní lůžko patrové postele Pure jsou na výběr dvě možnosti – žebřík a schůdky. Pro děti jsou schůdky z hlediska bezpečnosti vhodnější, jelikož poskytnou širší nášlapnou plochu a pro posílení bezpečnosti jsou vybaveny zábranou z obou stran. Po schůdcích se na horní lůžko dostanou i menší děti, pro které by mohl být výstup po žebříku poměrně namáhavý. Každý schůdek je velmi rafinovaně zhotoven jako úložný prostor o různé hloubce. Pomocí otvorů se otevírají jednotlivá dvířka, a to směrem dolů. Jedná se tedy o úložný prostor s výklopným systémem dvířek. S umístěním schůdků si dopředu nemusíte lámat hlavu. Zda je umístíte na levou či pravou stranu postele můžete rozhodnout doma při montáži.

 

Schůdky jsou zhotoveny v bílém provedení, které dokáže prosvětlit každou místnost. Bílá barva je elegantní, působí stylově a hodí se do chlapeckých i dívčích pokojů. Neutrální barva jen tak neomrzí a není složité ji kombinovat s ostatním nábytkem a doplňky. Schůdky jsou vyrobeny z kvalitního lamina, které potěší dobrou mechanickou odolností a jednoduchou údržbou.

 

Rozměry schůdků Pure jsou 40x95x141cm (š, h, v).

 

Veškerý nábytek patřící do kolekce Pure naleznete níže v souvisejících produktech.