Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/bílá vysoký lesk

Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub - Počítáte ve vaší kuchyni každý centimetr, ale přesto toužíte po praktické,... více informací »
Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19
Značka: Sconto
16 999 Kč33 999 Kč Sleva -50%
Ověřit dostupnost »
Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub - Počítáte ve vaší kuchyni každý centimetr, ale přesto toužíte po praktické,...

Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub – Počítáte ve vaší kuchyni každý centimetr, ale přesto toužíte po praktické, moderní sestavě, kde by byla radost vařit? S kuchyňskou linkou FACHMAN B19 to bude trefa do černého. Tato sestava má vše, co potřebujete. Nejen, že v ní pohodlně a přehledně uložíte vše, co potřebujete, ale zároveň byla sestavena tak, aby vám vaření přinášelo radost. Horní část je tvořena praktickými výklopnými skříňkami, spodní část tvoří spodní skříňky klasické, popřípadě kombinace se zásuvkou. Kuchyňská linka je dodávána včetně pracovní desky a soklu. Celá sestava je vyrobena z odolného lamina s ABS hranami. Zároveň je nenáročná na údržbu a snadno čistitelná. Díky univerzálnímu barevnému provedení zapadne téměř do každého interiéru. Dodáváno bez spotřebičů, osvětlení a doplňků.Kvalitní a velmi žádaný výrobek je k sehnání právě zde na stránkách v oblíbené kategorii kuchyňské linky! Pořiďte si ještě další produkty z naší kategorie za parádní cenu!

Tento skvělý produkt Sconto Kuchyňská sestava FACHMAN B19, 242 cm dub alicante/bílá Sconto je k sehnání online za výhodné peníze. V akci od 16 999 Kč.