Sconto Matrace NOVARA 180×200 cm

Sconto Matrace NOVARA 180x200 - Matrace **NOVARA** je partnerská oboustranná matrace z kvalitních pěn. Poskytuje maximální pohodlí a jedinečnou... více informací »
Sconto Matrace NOVARA 180x200
Značka: Sconto
19 999 Kč27 999 Kč Sleva -28%
Ověřit dostupnost »
Sconto Matrace NOVARA 180x200 - Matrace **NOVARA** je partnerská oboustranná matrace z kvalitních pěn. Poskytuje maximální pohodlí a jedinečnou...

Sconto Matrace NOVARA 180×200 – Matrace **NOVARA** je partnerská oboustranná matrace z kvalitních pěn. Poskytuje maximální pohodlí a jedinečnou elasticitu. Matrace se skládá ze dvou funkčních vrstev a jádrem z antibakteriální pěny **SANITIZED**. Vrchní funkční vrstva je tvořena vysoce elastickou (**línou pěnou**), která skvěle reaguje na změny polohy a tlaku. Navíc líná pěna při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost a tvar podle absorbovaného tepla. Spodní vrstva matrace je tvořená z pěny špičkových parametrů **NIGHTFLY**. Tato pěna se vyrábí exkluzivní vodní vyplňovací metodou. Tento způsob výroby je nejen ekologický, ale zároveň vyniká vysokým komfortem, odolností vůči deformacím a překonává běžný standard bodové elasticity. Matrace je chráněna speciálním **snímatelným potahem** s mikrokapslemi, které obsahují olivový olej. Kapsle postupně uvolňují užitné látky, které zvyšují hydrataci pokožky a brání jejímu stárnutí. Navíc potah dokáže pohlcovat přebytečné teplo a vlhkost. Zaujala vás tato matrace, ale potřebovali byste jiný rozměr, než jaký vidíte v nabídce? V obchodních domech SCONTO si můžete objednat na míru takovou, která bude odpovídat přímo vašim požadavkům. Kompletní nabídku rozměrů naleznete v „Typovém plánu“, který se nachází níže v sekci „Ke stažení“.Velmi žádaný produkt Sconto Matrace NOVARA 180×200 lze nakoupit právě zde tady na webu zařazený v rubrice matrace! Nyní koupíte oblíbené zboží ve zmíněné rubrice za příznivou cenu.

Tento oblíbený produkt Sconto Matrace NOVARA 180x200 Sconto je k získání zde teď napořád výhodně! Právě teď jen za 19 999 Kč.