Šedá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy Laroche Home Fascination, 160 x 200 cm

Pořiďte si do své ložnice postel Fascination od značky Guy Laroche Home. Design s vysokým čelem není jediná věc, kterou vás... více informací »
Šedá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy
26 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Pořiďte si do své ložnice postel Fascination od značky Guy Laroche Home. Design s vysokým čelem není jediná věc, kterou vás...

Pořiďte si do své ložnice postel Fascination od značky Guy Laroche Home. Design s vysokým čelem není jediná věc, kterou vás tento kousek zaujme. Hned pod lamelovým roštem se ukrývá úložný prostor na vaše lůžkoviny nebo jiné věci, které zrovna nepotřebujete. Ke spokojenosti zbývá už jen dokoupit matraci.


Exkluzivní produkt Šedá dvoulůžková postel s roštem a úložným máte možnost sehnat zrovna tady na stránkách v oblíbené kategorii dvoulůžkové manželské postele! Získejte ostatní produkty z naší kategorie v bezva akci. Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také další zboží od značky Guy Laroche Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce Guy Laroche Home dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment

Hodně oblíbený produkt Šedá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy od výrobce s dlouholetou historií Guy Laroche Home snadno naleznete tady a teď extra výhodně. Aktuálně výhodně za 26 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,