FURNI

Šedá jídelní židle Kare Design Lara

Zlevněný výrobek Šedá jídelní židle Kare od kvalitní společnosti Kare Design máte možnost pořídit na našich stránkách nyní opravdu výhodně! Pouze nyní za 4 290 Kč. EAN: AF572163369
Šedá jídelní židle Kare Design
Popis produktu

Elegantní tvary, výrazné detaily a pohodlné provedení – to jsou hlavní poznávací znaky této jídelní židle. Za jejím vznikem stojí tvrdá a precizní práce zručných řemeslníků, kteří ji vyrobili s něhou a s citem pro rodinné hodnoty. A nejsou to právě ty vlastnosti, kterými se chceme obklopit u našeho rodinného stolu?

Přivítejte ji ve své jídelně a usaďte se na židli, která je symbolem rodiny a dokonalého designu.

O ZNAČCE

Za vznikem německé značky Kare Design stojí architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Ti chtěli svět nábytku doplnit o inovativní a sofistikované kousky s nekonformní tváří, které by rozbily všednost běžných domácností. A právě od založení společnosti v roce 1981, ohromují tyto výrobky tisíce obdivovatelů po celém světě.

Nábytek, doplňky a svítidla Kare Design jsou nejen plná fantazie a originality, ale především nehynoucí a každodenní inspirace, která přetváří interiér v místo se skutečným srdcem a duší.