Šedá manšestrová rohová pohovka Kave Home Blok II 320 cm, pravá

Elegantní rohová pohovka Kave Home Blok hravě splňuje všechny požadavky na ideálního společníka pro chvíle odpočinku a... více informací »
Šedá manšestrová rohová pohovka
Značka: Kave Home
70 387 Kč
Ověřit dostupnost »
Elegantní rohová pohovka Kave Home Blok hravě splňuje všechny požadavky na ideálního společníka pro chvíle odpočinku a...

Elegantní rohová pohovka Kave Home Blok hravě splňuje všechny požadavky na ideálního společníka pro chvíle odpočinku a relaxace. Maximální komfort zaručuje měkký sedák a také originální, na dotek velmi příjemné, manšestrové čalounění v šedém odstínu. Prostorná pohovka skvěle vynikne jak ve skandinávských, tak i v moderních interiérech s vintage prvky. Užijte si s celou rodinou či návštěvou pohodlí a vychutnejte si originální styl s pohovkou Blok. 

Další parametry: Výška 69 cm. Šířka 320 cm. Hloubka 290 cm. Hmotnost 176 kg. Max. nosnost 500 kg. Výška sedu 41 cm. Šířka sedu 260 cm. Hloubka sedu 70 cm. Výška područky 69 cm. Šířka područky 30 cm.

Exkluzivní kus Šedá manšestrová rohová pohovka Kave Home Blok II 320 od značky s dlouholetou tradicí Kave Home je k dispozici v naší aktuální nabídce opravdu levně. Levně za 70 387 Kč.