Šedá silikonová odkapávací podložka na nádobí Brabantia Dish

519 

Kvalitní Šedá silikonová odkapávací podložka na nádobí Brabantia Dish od předního výrobce Brabantia ze skvělou cenu 519 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Odkapávače a držáky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1005974 Kategorie: ,

Popis

Popis

Odkapávač na nádobí je nepostradatelným pomocníkem snad v každé kuchyni.

Tenhle od Brabantia zajistí vaší domácnosti pořádek. Ať už se rozhodnete nádobí utřít, nebo líně okapat ♥. Neváhejte a nakupte Šedá silikonová odkapávací podložka na nádobí Brabantia Dish, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Pomůcky do kuchyně | Odkapávače a držáky rozzáří vaši domácnost. Značka Brabantia dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Brabantia

Značka Brabantia vznikla v roce 1955, což bylo v době velkých změn v dějinách praktického bytového designu. Značka Brabantia v té době pronikla na trh s vysoce revolučním nápadem, kterým byl pedálový odpadkový koš. Tato převratná novinka se brzy ujala a pronikla do všech domácností. Od té doby pak společnost Brabantia své produkty neustále inovovala až dosáhly vysoké kvality dnešní doby. Jedinečné pomůcky ve skvělém designu oživí každou domácnost.

Výrobci