Šedá stolička Magis Puppy Dalmatin, délka 43 cm

1 849 

Šedá stolička Magis Puppy Dalmatin, délka 43 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Šedá stolička Magis Puppy Dalmatin, délka 43 cm od předního výrobce Magis ze skvělou cenu 1849 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Zahradní nábytek. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 24801 Kategorie: ,

Popis

Popis

Šedá stolička Magis Puppy Dalmatin, délka 43 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Magis je magická společnost. Její kouzlo vytvořilo už několik ikon designového světa, které se nesmazatelně zapsaly do historie užitkového umění.

Nejslavnějším pak je definitivně stolička Puppy, jejíž první návrh vznikl už v roce 1973. Ač myšlen jako vtipný doplněk a hračka do dětských pokojů, Puppy se nakonec přenesl do všech domovů, kanceláří, obchodů, studií a dokonce i muzeí současného umění.
– Materiál: polypropylen s matným povrchem
– Rozměry: 26 x 42,5 x 34,5 cm
– Poznámka: vhodné i pro venkovní použití
– Design: Eero Aarnio. Neváhejte a nakupte Šedá stolička Magis Puppy Dalmatin, délka 43 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Zahradní nábytek rozzáří vaši domácnost. Značka Magis dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Magis

Značka Magis je společnost plná magie. Několik ikon designového světa se nesmazatelně zapsalo do historie užitkového umění. Nejslavnějším je stolička Puppy, která poprvé vznikla už v roce 1973. Vtipný doplněk a hračka do dětských pokojů se přenesla do domovů, kanceláří, obchodů, studií i muzeí současného umění. Doplnil ji houpací pták Dodo nebo dětská židlička Julian. Přibyly stohovatelné a designové židle pro děti i dospělé nebo třeba úložné boxy.

Kategorie

Výrobci