Šedobéžová rozkládací pohovka Innovation Colpus

44 189 

Kvalitní Šedobéžová rozkládací pohovka Innovation Colpus od předního výrobce Innovation ze skvělou cenu 44189 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Křesla a pohovky | Rozkládací pohovky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 623560 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Colpus je pozoruhodně jednoduchá, ale praktická pohovka dánské značky Innovation.

Snadným pohybem ji totiž proměníte z pohovky na lenošku nebo postel pro návštěvy či vás samotné.

Potah pohovky je vyroben z látky s velmi vysokou hodnotou martindale. Ta ukazuje, jak moc je použitá látka odolná proti oděru a poškození.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale, která tak značí odolnost potahové látky.
Pro názornost, běžné textilie se pyšní hodnotami okolo 20 000 cyklů, v téhle kampani najdete kousky až pětinásobně odolnější!. Neváhejte a nakupte Šedobéžová rozkládací pohovka Innovation Colpus, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Křesla a pohovky | Rozkládací pohovky rozzáří vaši domácnost. Značka Innovation dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Innovation

Dánské značka Innovation je firma vyrábějící nábytek, ve které se sešly dvě generace, tedy otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Otec v mládí studoval architekturu a produktový design v dánském Aarhusu. A právě tyhle dva směry v Innovation propojuje. Jeho produkty mají vysokou kvalitu, osobitý styl, komfort, pohodlí, praktičnost i spolehlivou funkčnost. Tento stylový nábytek má ve světě své pevné a mnoha stálými zákazníky uznávané místo. Inovujte svůj interiér.

Výrobci