Šedohnědá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy Laroche Home Fascination, 140 x 200 cm

Vneste do svého interiéru trochu barvy. S postelí Fascination od značky Guy Laroche Home se nemusíte bát, že by se ve vašem... více informací »
Šedohnědá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy
25 990 Kč
Ověřit dostupnost »
Vneste do svého interiéru trochu barvy. S postelí Fascination od značky Guy Laroche Home se nemusíte bát, že by se ve vašem...

Vneste do svého interiéru trochu barvy. S postelí Fascination od značky Guy Laroche Home se nemusíte bát, že by se ve vašem interiéru nezabydlela. Barvy jsou jemné a snadno je sladíte se zbytkem nábytku. Úložný prostor se postará o lůžkoviny, které nechcete mít zrovna na očích. Posteli nechybí ani lamelový rošt. Ke spokojenosti zbývá už jen dokoupit matraci.


Oblíbený a akční produkt Šedohnědá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy Laroche Home Fascination, 140 x 200 cm můžete získat mimo jiné tu na webu umístěný v rubrice dvoulůžkové manželské postele. Připravili jsme pro vás ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za outletovou cenu. Přední dodavatel Guy Laroche Home pro své zákazníky poskytuje kvalitní sortiment. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další kousky od značky Guy Laroche Home. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Super kus Šedohnědá dvoulůžková postel s roštem a úložným prostorem Guy Laroche Home od dodavatele s dlouholetou historií Guy Laroche Home je k získání v naší nabídce za výborné peníze. V současnosti pořídíte za cenu 25 990 Kč.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,