Šedomodrá trojmístná pohovka Softnord Fly

14 299 

Kvalitní Šedomodrá trojmístná pohovka Softnord Fly od předního výrobce SoftNord ze skvělou cenu 14299 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 927492 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Minimalistický severský design, ale i královské pohodlí a nedocenitelná kvalita – tím vším se může pochlubit pohovka Softnord. Je to poctivý kousek nábytku, který pochází se srdce Litvy, lesnaté země ošlehané studeným větrem i slávou nábytkářského průmyslu. Pohovka se chlubí vysokou hodnotou Martindale, díky které je potah velmi odolný.

Co je to Martindale test?

Při testu Martindale se otáčí normovaný plstěný kotouč, který stále zesilujícím tlakem na povrch tkaniny dojde až do momentu, kdy se přetrhnou první dvě vlákna textilie, nebo se do povrchu prodře díra. V tu chvíli se přístroj zastaví a udá počet otáček, které kotouč vykonal. Právě to je hodnota Martindale.

A pro srovnání: běžná potahová látka mívá počet cyklů Martindale od 20 000 do 45 000. Všechny textilie s vyšší hodnotou se tak vyznačují vysokou odolností.

O ZNAČCE
Značka Softnord pochází ze srdce Pobaltí – Litvy, kde už od roku 1992 vyrábí pohovky a křesla inspirovaná severským stylem bydlení. Značka klade důraz nejen na krásu, ale především kvalitu i životní prostředí. Je hrdým držitelem několika certifikátů včetně FSC, který je zárukou, že dřevo pochází z ekologických podmínek.

Už díky množství lesů je Litva na trhu s nábytkem velkým hráčem. Přináší totiž opravdovou kvalitu za rozumnou cenu a navrch si bere to nejlepší ze severského designu, ke kterému má (nejen) geograficky velmi blízko. ♥. Neváhejte a nakupte Šedomodrá trojmístná pohovka Softnord Fly, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Křesla a pohovky | Pohovky rozzáří vaši domácnost. Značka SoftNord dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

SoftNord

Značka SoftNord přichází s nabídkou sedacího nábytku v podobě pohovek. křesel a sedacích souprav. Pochází z Litvy a vznikla roku 1992. Její pohovky a křesla jsou inspirovaná severským stylem s důrazem kladeným na krásu, kvalitní zpracování, skvělý design, ale i na životní prostředí. Je držitelem několika certifikátů včetně FSC se zárukou dřevo pocházejícího z ekologických podmínek. Vyberte to nejlepší ze severského designu, který oživí váš interiér.

Výrobci