Šedozelený zahradní stolek Fermob Kintbury

18 099 

Šedozelený zahradní stolek Fermob Kintbury
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Šedozelený zahradní stolek Fermob Kintbury od předního výrobce Fermob ze skvělou cenu 18099 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Zahradní nábytek | Zahradní židle a stoly. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1021828 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Šedozelený zahradní stolek Fermob Kintbury
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Zbrusu novou kolekci Kintbury navrhl slavný londýnský designér Terence Conrad.

Svými elegantními až romantickými tvary, geometrickými a symetrickými liniemi a atraktivní prací s detaily vás tahle řada dostane!

Jde o současnou podobu moderního zahradního nábytku ve stylu anglického venkova.

O značce:

Milujte, chraňte a respektujte přírodu. A nechte se jí obklopit. Tohle motto razí francouzská značka Fermob. Vyrábí tu zahradní nábytek, a také proto v sobě mají lásku k životnímu prostředí zakořeněnou. Prolíná se celým výrobním procesem.

Velký důraz kladou i na kvalitu. Ať už se jedná o materiál, zpracování nebo montáž, neexistují kompromisy.

K produkci volí kov, a to hned z několika důvodů. Jde o ekologickou surovinu, neboť v dnešní době je 98 % kovů recyklovaných. Fermob tedy může zaručit, že každá židle či stolek jsou nejen recyklovatelné, ale i recyklované. Kov je navíc odolný a pevný, takže mu venkovní podmínky nedělají problém.

Práškové laky jsou bez rozpouštědel a neohrozí vaše zdraví ani přírodu. A protože designéři vědí, že skvělý zahradní nábytek se musí vypořádat s kterýmkoli počasím, je nábytek opatřený vrstvou anti-UV barvy, která jej udrží neodolatelně zářivý.. Neváhejte a nakupte Šedozelený zahradní stolek Fermob Kintbury, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Zahradní nábytek | Zahradní židle a stoly rozzáří vaši domácnost. Značka Fermob dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Fermob

Zajímavá francouzská značka Fermob respektuje a chrání přírodu, což promítá do designových kousků zahradního nábytku. Láska k přírodě se prolíná celým výrobním procesem a produkty jsou vysoce kvalitní. Použitý odolný a pevný kov je ekologickou surovinou a v dnešní době je 98 % kovů recyklovaných. Každá židle či stolek jsou recyklovatelné, ale i recyklované. Práškové laky jsou bez rozpouštědel, neohrozí zdraví ani přírodu. Vrstva anti-UV barvy udrží neodolatelně zářivé barvy.

Výrobci