Šedý polštářek Puzzle Rhomb

839 

Kvalitní Šedý polštářek Puzzle Rhomb od předního výrobce K-ID ze skvělou cenu 839 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Dárky | Pro děti | Hry a hračky (christmas). Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 771020 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Není puzzle jako puzzle! Na tomto “puclíku” se můžete válet, ale taky si poskládat pěkně pohodlnou a pestrou skládačku na vzory i barvy, stačí spojit víc dílků dohromady!. Neváhejte a nakupte Šedý polštářek Puzzle Rhomb, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Dárky | Pro děti | Hry a hračky (christmas) rozzáří vaši domácnost. Značka K-ID dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

K-ID

Značka K-ID umí být neuvěřitelně rozverná a hravá. Umí se inspirovat kouzelným světem fantazie našich dětí plným pohádek. Přináší skvělé vychytávky pro naše děti a ty je samozřejmě opravdu milují. Máte rádi skládanky? Není puzzle jako puzzle. Na polštářku ve tvaru jedné části puzzle se mohou všechny děti válet, spát i odpočívat. Navíc si z nich mohou poskládat pohodlnou a pestrou skládačku s mnoha vzory a barvami. Zkuste spojit víc dílků dohromady a pojďte si hrát.

Výrobci