Šedý sedací polštářek s masážními míčky Lindy Vrňáková Bloom, Ø 75 cm

5 499 

Šedý sedací polštářek s masážními míčky Lindy Vrňáková Bloom, Ø 75 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Šedý sedací polštářek s masážními míčky Lindy Vrňáková Bloom, Ø 75 cm od předního výrobce Linda Vrňáková ze skvělou cenu 5499 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Koberce a textil | Polštáře a přehozy. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 941354 Kategorie: ,

Popis

Popis

Šedý sedací polštářek s masážními míčky Lindy Vrňáková Bloom, Ø 75 cm
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Bloom je unikátním počinem české designérky Lindy Vrňákové.

Jde o sedací polštářek vhodný k meditaci, cvičení jógy i každodennímu používání.

Je vyplněn unikátními masážními míčky, potah je pak z lehce udržovatelné textilie.

Tohle spojení vám dopřeje skutečně pohodlné sezení a bude masírovat a aktivovat vaše hýžďové svaly.. Neváhejte a nakupte Šedý sedací polštářek s masážními míčky Lindy Vrňáková Bloom, Ø 75 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Koberce a textil | Polštáře a přehozy rozzáří vaši domácnost. Značka Linda Vrňáková dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Linda Vrňáková

Značka s názvem Linda Vrňáková nese jméno své zakladatelky. Ta totiž pod hlavičkou své designové značky LIV Design neuvěřitelně spojuje příjemné s užitečným. Její houpací závěsná křesla Swingy jsou inspirována českou zdravotní metodou zvnanou míčkování. Jsou naplněná masážními míčky a jsou vyráběna ručně. Kvalitní a příjemný potahový materiál z kvalitního polyesteru má vysokou odolnost proti oděru. Zakoupit si můžete i sedací polštářky vyrobené touto technikou.

Výrobci

Pin It on Pinterest