Šedý zahradní stolek Fermob Bistro, Ø 60 cm

3 899 

Kvalitní Šedý zahradní stolek Fermob Bistro, Ø 60 cm od předního výrobce Fermob ze skvělou cenu 3899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Zahradní nábytek | Zahradní židle a stoly. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1021724 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Bistro je kolekce ikonického outdoorového kovového nábytku z dílny Fermob. Jde o židle a ladící stolky těžící z jednoduchých linií a krásných barev, které jako by k vám doputovaly ze samotného srdce Paříže.

O značce:

Milujte, chraňte a respektujte přírodu. A nechte se jí obklopit. Tohle motto razí francouzská značka Fermob. Vyrábí tu zahradní nábytek, a také proto v sobě mají lásku k životnímu prostředí zakořeněnou. Prolíná se celým výrobním procesem.

Velký důraz kladou i na kvalitu. Ať už se jedná o materiál, zpracování nebo montáž, neexistují kompromisy.

K produkci volí kov, a to hned z několika důvodů. Jde o ekologickou surovinu, neboť v dnešní době je 98 % kovů recyklovaných. Fermob tedy může zaručit, že každá židle či stolek jsou nejen recyklovatelné, ale i recyklované. Kov je navíc odolný a pevný, takže mu venkovní podmínky nedělají problém.

Práškové laky jsou bez rozpouštědel a neohrozí vaše zdraví ani přírodu. A protože designéři vědí, že skvělý zahradní nábytek se musí vypořádat s kterýmkoli počasím, je nábytek opatřený vrstvou anti-UV barvy, která jej udrží neodolatelně zářivý.. Neváhejte a nakupte Šedý zahradní stolek Fermob Bistro, Ø 60 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Zahradní nábytek | Zahradní židle a stoly rozzáří vaši domácnost. Značka Fermob dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Fermob

Zajímavá francouzská značka Fermob respektuje a chrání přírodu, což promítá do designových kousků zahradního nábytku. Láska k přírodě se prolíná celým výrobním procesem a produkty jsou vysoce kvalitní. Použitý odolný a pevný kov je ekologickou surovinou a v dnešní době je 98 % kovů recyklovaných. Každá židle či stolek jsou recyklovatelné, ale i recyklované. Práškové laky jsou bez rozpouštědel, neohrozí zdraví ani přírodu. Vrstva anti-UV barvy udrží neodolatelně zářivé barvy.

Výrobci