Servírovací miska se 3 napichovátky Brandani Margherita

599 

Kvalitní Servírovací miska se 3 napichovátky Brandani Margherita od předního výrobce Brandani ze skvělou cenu 599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Kuchyně a jídelna | Servírování | Mísy a misky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 46529 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Elegantní a stylové stolování je uměním, které je známo jen vyvoleným. S miskami ve tvaru květiny se i vy stanete schopným malířem, který dokáže na stole vykouzlit výbornou kompozici. Bambusová květina uprostřed jen celkové vyznění nenásilně podtrhuje.
– Materiál: porcelán, bambus
– Rozměry: 23,5 x 3,5 cm
– Vlastnosti: keramika vhodná do myčky na nádobí. Neváhejte a nakupte Servírovací miska se 3 napichovátky Brandani Margherita, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Kuchyně a jídelna | Servírování | Mísy a misky rozzáří vaši domácnost. Značka Brandani dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Brand ani

Italská značka Brandáni přináší unikátní design do oblasti bytového designu. Italští designéři  jsou velcí požitkáři, kteří milují dobré jídlo, krásné oblečení, auta i styl bydlení. Potrpí si na doplňky a to i na ty bytové. Milují krásu ve všech tvarech a podobách. Jejich vytříbenost vkusu a vrozené estetické cítění stojí za to. Italská značka Brandani udělá z každého kousku hotové umělecké dílo. Italská vášeň pro estetiku, neotřelý design a um italských návrhářů dokáže hotové divy.

Výrobci