Sestava indianapolis sv. jasan (4+5+9+11)

Obývací sestava INDIANAPOLIS. Systém INDIANAPOLIS je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými... více informací »
Sestava indianapolis sv. jasan
Značka: CAS
16 190 Kč
Ověřit dostupnost »
Obývací sestava INDIANAPOLIS. Systém INDIANAPOLIS je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými...

Obývací sestava INDIANAPOLIS. Systém INDIANAPOLIS je exkluzivní kolekce navržena v moderním duchu. Celá řada se vyznačuje elegancí a jednoduchými tvary, které zaručují plné využití prostoru. Nábytek je vyroben z kvalitního lamina, úchyty jsou z kovu. Barevné provedení je světlý jasan.

 

Sestava se skládá (šxhxv)

– vitrína (56 x 42 x 192 cm)

– regál (96 x 42 x 192 cm)

– tv stolek (137 x 42 x 53 cm)

– police (120 x 18 x 32 cm)

 

Nábytek neobsahuje LED osvětlení v ceně, možnost dokoupení. V naší nabídce naleznete další sortiment z řady Indianapolis. Dodáváme v demontovaném stavu.Oblíbený a akční produkt Sestava indianapolis sv. jasan je dostupný mimo jiné na webu ve známé sekci obývací stěny! Nyní můžete získat ještě jiné kousky z naší kategorie za internetové ceny! U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete více produktů od výrobce CAS. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární dodavatel CAS vám představuje velmi kvalitní produkty. Přesvědčte se!

Zcela unikátní kousek Sestava indianapolis sv. jasan CAS naleznete právě teď u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 16 190 Kč.