Set béžového zahradního křesla a podnožky Brafab Colby

13 599 

Set béžového zahradního křesla a podnožky Brafab Colby
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Set béžového zahradního křesla a podnožky Brafab Colby od předního výrobce Brafab ze skvělou cenu 13599 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Žijte venku | Zahradní nábytek | Zahradní sedačky a křesla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 1013998 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Set béžového zahradního křesla a podnožky Brafab Colby
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kterou polohu si představíte, když řekneme slovo „odpočinek“. Nejspíš nějakou, při které si budete moci dát nohy nahoru.


Švédský výrobce zahradního nábytku přesně ví, v jaké pozici se vám bude nejlépe relaxovat, a proto přichází s nabídkou polohovatelných křesel, lehátek a stabilních podnožek, které v případě potřeby poslouží jako odkládací stolek. Dopřejte si ke svému zahradnímu posezení něco navíc, aby chvíle strávené na vaší milované zahrádce byly dokonalé.


O značce


Švédská značka Brafab je expertem na zahradní nábytek. Do jeho výroby promítají léta zkušeností a smysl pro detail. Sedačky a křesílka jsou nesmírně pohodlná, stolky a židle zase přirozeně funkční. Jejich cílem je, aby se váš nový zahradní nábytek stal součástí vaší zahrady, jako by tam stál odjakživa.. Neváhejte a nakupte Set béžového zahradního křesla a podnožky Brafab Colby, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Žijte venku | Zahradní nábytek | Zahradní sedačky a křesla rozzáří vaši domácnost. Značka Brafab dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Brafab

Švédská značka Brafab je doslova expertem v oblasti zahradního nábytku. Do jeho výroby se promítají celá léta zkušeností této značky, precizní zpracování, kvalitní materiály i velká smysl pro každičký detail. Sedačky, židle, taburety a křesílka jsou nesmírně pohodlné, stolky jsou praktické a funkční. Jejich cílem je začlenit zahradní nábytek do vaší zahrady, aby se stal její součástí, pěkně zapadl a byl tam jakoby odjakživa.

Kategorie

Výrobci