Set modrého křesla a podnožky Helga Interiors Karl

15 449 

Kvalitní Set modrého křesla a podnožky Helga Interiors Karl od předního výrobce Helga interiors ze skvělou cenu 15449 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Křesla a pohovky | Křesla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 869552 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Karl, to kolekce krásného sedacího nábytku, v němž se snoubí inspirace skandinávským interiérovým designem s útulnou vintage formou.

O značce:

Helga Interiors přichází s kolekcí minimalisticky laděného sedacího nábytku, který je vyráběn výhradně v Evropě a který se pyšní skandinávským, leč šik vzhledem, který okouzlujícím způsobem kombinuje moderní design se špetkou retra. Výsledkem tohoto spojení jsou nadčasové kousky, které do vašeho domova padnou, jako by tam byly odjakživa.

Každý z nich byl vyroben s důrazem na 3 klíčové přednosti: kvalita (a to jak po stránce materiálu, tak zpracování), pohodlí a krásný vzhled.

Nezapomínají tu ale ani na životní prostředí a produkují tedy ekologickým způsobem.. Neváhejte a nakupte Set modrého křesla a podnožky Helga Interiors Karl, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Křesla a pohovky | Křesla rozzáří vaši domácnost. Značka Helga interiors dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Helga interiors

Jedinečná značka Helga interiors ve svém nábytku v podobě sedaček, židlí, pohovek, křesel či taburetů přináší krásný, moderní a minimalistický vzhled. Všechny stylové kousky jsou vyráběny výhradně v Evropě a pyšní se skandinávským a současně neskutečně elegantním vzhledem. Sedací nábytek okouzlujícím způsobem skvěle kombinuje moderní design se špetkou retro stylu. Výsledkem jsou nadčasové kousky, které do vašeho interiéru dokonale padnou.

Výrobci