Set osušky a ručníku Little W Fun Circus

639 

Kvalitní Set osušky a ručníku Little W Fun Circus od předního výrobce Little W ze skvělou cenu 639 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Koberce a textil | Ručníky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 971282 Kategorie: ,

Popis

Popis

Vaše děti si zaslouží stylové ručníky, které budou patřit jen a jen nim. Set osušky a ručníku Little W si určitě zamilují.. Neváhejte a nakupte Set osušky a ručníku Little W Fun Circus, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Koberce a textil | Ručníky rozzáří vaši domácnost. Značka Little W dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Little W

Značka Little W vyrábí bytový textil s dětskými dekory a spoustu užitečných doplňků. Postará se o to, aby vaše děti v pohodě usínaly jako v bavlnce. Můžete jim pořídit do jejich dětských pokojíčků roztomilé polštářky a povlečení od značky Little W. Zobrazené, veselé motivy nesou roztomilé obrázky zvířátek, domečků, mořského světa i přírody a podněcují dětskou kreativitu i svět fantazie. Dokáží vyprávět pohádky i beze slov. Povlečení, polštářky či obrázky vaše děti i vás jistě potěší.

Výrobci