Set světle šedé zásuvky a 4 přídavných nohou k posteli Benlemi Funny, 80 x 200 cm

6 899 

Kvalitní Set světle šedé zásuvky a 4 přídavných nohou k posteli Benlemi Funny, 80 x 200 cm od předního výrobce Benlemi ze skvělou cenu 6899 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 906794 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Přidejte ke své posteli Funny ještě praktickou ladící zásuvku! Součástí balení jsou pak také 4 nožičky, díky kterým se zásuvka pod postel bez problémů vejde.
Postýlku samotnou však musíte koupit samostatně, a to přímo tady.. Neváhejte a nakupte Set světle šedé zásuvky a 4 přídavných nohou k posteli Benlemi Funny, 80 x 200 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Postele a nábytek do ložnice | Jednolůžkové postele rozzáří vaši domácnost. Značka Benlemi dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Benlemi

Česká značka Benlemi přináší neuvěřitelné dětské postýlky. Tyto dětské postýlky vznikají ze skvělých nápadů českých designérů a následně pod rukama velmi zručných řemeslníků v podniku sídlícím poblíž Opavy. Všechny postýlky jsou z lepeného smrkového a borovicového dřeva zbaveno všech nerovností a suků. Je tedy dbáno na to, aby u nich nebylo viditelné žádné zakřivení, nerovnosti, poškození a popraskání. Tyto postýlky jsou prostě dokonale kouzelné.

Výrobci