Široká vitrína Jasmin, grafit/dub, s osvětlením

Široká vitrína Jasmin, grafit/dub, - Široká vitrína s osvětlením v provedení grafit s dubovým dřevodekorem z kolekce Jasmin -... více informací »
Široká vitrína Jasmin
12 999 Kč23 790 Kč Sleva -45%
Ověřit dostupnost »
Široká vitrína Jasmin, grafit/dub, - Široká vitrína s osvětlením v provedení grafit s dubovým dřevodekorem z kolekce Jasmin -...

Široká vitrína Jasmin, grafit/dub, – Široká vitrína s osvětlením v provedení grafit s dubovým dřevodekorem z kolekce Jasmin – nábytek v moderním venkovském stylu s důrazem na detail navazuje na tradici útulně zařízeného domova a přímo láká k tomu, abyste si vytvořili prostředí, kde se budete cítit dobře. Kombinujte tak jednotlivé elementy z této řady a vytvořte si stylový rustikální interier s nádechem tradice.
Hodně prodávaný výrobek Široká vitrína Jasmin, grafit/dub, můžete získat nyní na webu v sekci komody! Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny. Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele ASKO – NÁBYTEK. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. Tato vyjímečná značka ASKO – NÁBYTEK má na skladě vynikající zboží

Vynikající výrobek Široká vitrína Jasmin, grafit/dub, ASKO - NÁBYTEK máte možnost získat online za neuvěřitelně výhodnou cenu! Produkt nakoupíte teď u nás za 12 999 Kč.