Skřín Fumi 1

Skřín Fumi 1   Dekor: dub santana / šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Skřín Fumi 1
Značka: DLM
4 742 Kč
Ověřit dostupnost »
Skřín Fumi 1   Dekor: dub santana / šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

Skřín Fumi 1  
Dekor: dub santana / šedá 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
80x187x52cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení.
Často hledaný kousek Skřín Fumi 1 máte možnost najít v pohodě na našich stránkách v populární kategorii dětské skříně! Pořiďte si unikátní produkty z naší sekce za rozumné peníze. Tato značka DLM dlouhodobě poskytuje skvělé produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Výjimečný výrobek Skřín Fumi 1 od kvalitní značky DLM jednoduše můžete sehnat na našich stránkách za skvělou cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 742 Kč.