Skřín rohová Fumi 7

Rohová skřín Fumi 7  Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x... více informací »
Skřín rohová Fumi 7
Značka: DLM
3 701 Kč
Ověřit dostupnost »
Rohová skřín Fumi 7  Dekor: dub santana/šedá  Nábytek je dodáván v demontu    Parametry: (šířka x výška x...

Rohová skřín Fumi 7 
Dekor: dub santana/šedá 
Nábytek je dodáván v demontu 

 
Parametry: (šířka x výška x hloubka) 
71x187x71cm
 
Materiál
Vyrobeno z DTDL (laminovaná dřevotříska) desek o síle 16-18mm.  Laminované dřevotřískové desky jsou tradiční velkoplošné desky na bázi dřeva povrchově upravené impregnovanou dekorativní folií.
 
Údržba
Běžnými k tomuto účely dostupnými prostředku. Postupujte dle návodu použití. Používejte měkkou bavlněnou úterku. Nepoužívejte ostré hadříky. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením.
 
Montáž 
Nábytek je dodáván v demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a návod na sestavení. 
Tento exkluzivní produkt máte možnost pořídit zrovna tady na našem webu zařazený v sekci dětské skříně! Nyní koupíte ještě podobné produkty z této oblíbené kategorie za báječnou cenu! Tato značka DLM má k dispozici velmi kvalitní zboží. Nabídka platí do vyprodání zásob! Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další prověřené produkty od značky DLM. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a žádaný kus Skřín rohová Fumi 7 od odblíbeného výrobce DLM jednoduše můžete najít právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nabídka od 3 701 Kč.