Stolička z teakového dřeva House Nordic Marbella

1 999 

Stolička z teakového dřeva House Nordic Marbella
4.8 (96.92%) 26 hlasů

Kvalitní Stolička z teakového dřeva House Nordic Marbella od předního výrobce House Nordic ze skvělou cenu 1999 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Nábytek | Židle a stoličky | Stoličky. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 770042 Kategorie: , ,

Popis

Popis

Stolička z teakového dřeva House Nordic Marbella
4.8 (96.92%) 26 hlasů

S nábytkem a doplňky z teakového dřeva, ratanu a dalších přírodnin se severský interiér skutečně nezapře. Tyto kousky působí skvěle jako solitéry v jinak strohém prostředí.

Značka House Nordic přináší nábytek a dekorace, se kterými dosáhnete opravdového skandinávského minimalismu.. Neváhejte a nakupte Stolička z teakového dřeva House Nordic Marbella, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Nábytek | Židle a stoličky | Stoličky rozzáří vaši domácnost. Značka House Nordic dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

House Nordic

Dánská značka House Nordic se již více než 20 let pohybuje na poli distribuce designového nábytku. Základem jejich produktů je vysoce kvalitní materiál, vysoká funkčnost, precizní zpracovaní a moderní, velmi čistý skandinávský styl. Kolekce od značky House Nordic jsou plné střídmého minimalismu a nekonečné, severské čistoty. Sedací nábytek charakterizuje pohodlí, kvalita a vytříbený styl. To jsou přednosti, kterými se vyznačuje značka House Nordic.

Výrobci

Pin It on Pinterest