Stropní světlo Ice, 136 cm

10 699 

Kvalitní Stropní světlo Ice, 136 cm od předního výrobce Esto ze skvělou cenu 10699 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Svítidla | Stropní svítidla a stínidla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 538398 Kategorie:

Popis

Popis

Světlo rakouské značky Esto je kombinací minimalistického designu a špičkové kvality. Díky tomu působí vysoce reprezentativně, a tak se hodí tam, kde dbáte na každý detail a kde by vše mělo být do poslední tečky dokonalé a vytříbené.. Neváhejte a nakupte Stropní světlo Ice, 136 cm, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Svítidla | Stropní svítidla a stínidla rozzáří vaši domácnost. Značka Esto dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

Esto

Rakouská značka Esto přináší luxusní svítidla vysoké kvality, v praktickém a při tom elegantním designu. Svítidla jsou minimalistická, vysoce moderní, luxusní, reprezentativní a elegantní. Značka Esto přináší úžasné osvětlení, které dá interiéru nový náboj. Oceníte jeho precizní zpracování i zaměření na každý detail. Svítidla jsou prostě designově dokonalá a ocení je každý, kdo má vytříbený vkus. Pohrajte si s kouzly světla a stínu.

Výrobci