Stropní svítidlo Globo Jack

4 249 

Kvalitní Stropní svítidlo Globo Jack od předního výrobce ETH ze skvělou cenu 4249 Kč. Vybírejte to nejlepší ze sekce Svítidla | Stropní svítidla a stínidla. Navíc od 1500 Kč je doprava zdarma. Vy tak neplatíte nic navíc!

Katalogové číslo: 639268 Kategorie:

Popis

Popis

Osvobození od výrazných barev a těžkých tvarů a odkaz na jednoduchý, zato působivý design. To vše se skrývá v tomto světle. Díky tomu v něm najdete něžnou eleganci, přitažlivou čistotu i plnou propracovanost. A tak světlo skvěle zapadne do jakéhokoli pokoje a k jakémukoli stylu zařízení interiéru.. Neváhejte a nakupte Stropní svítidlo Globo Jack, dokud máme zboží skladem. Máme pouze omezené množství. Kvalitní nábytek a bytové doplňky z kategorie Svítidla | Stropní svítidla a stínidla rozzáří vaši domácnost. Značka ETH dává záruku vysoké kvality a stylu.

Brand

Brand

ETH

Značka ETH nabízí stylová svítidla tak trochu v průmyslovém designu. Stolní lampa může mít praktický klip, kterým jej připnete kamkoliv. Bude se dobře vyjímat i na nočním stolku. Vyřešíte potíže s nedostatkem místa i světla současně. S těmito lampami budou dělat skvěle domácí úkoly, prezentace do práce i daňová přiznání. Stylová svítidla ETH mají nadčasové kouzlo, sluší jim klasické barevné kombinace a hodí se do obývacích i dětských pokojů, kuchyní, jídelen i ložnic.

Výrobci