Studio edit! zrekonstruovali bistro na Nové radnici v Praze

bistro na nové radnici 1 1

Architekti z edit! si nově vzali do parády bistro na Nové radnici, které najdete v Praze na Mariánském náměstí (U Radnice 1, 110 00 Praha 1). Bistro bylo otevřeno na konci února a jeho renovace proběhla více než úspěšně. Studio edit! světlý prostor otevřely všem. Moderní interiér repsektuje kontext významné historické budovy a je vybaven kvalitním nábytkem výhradně od výrobců z Česka. Celá renovace zabrala šest měsíců, v bistru pracují lidé se zdravotním postižením.

bistro na nove radnici 2
bistro na nove radnici 3
bistro na nove radnici 4

Ve světlém interiéru nejde přehlédnout keramická mozaika, která lemuje výklenky pro výdej i pro sezení. Lemování je propsáno i do podlahy ze světlého terazza. Židle dodal známý český výrobce TON. Nepřehlédnutelné jsou stoly z bílého mramoru s litinovými podnožemi. Pult a lavice jsou z přírodního dubu.

bistro na nove radnici 6

„Pro návrh interiéru nového bistra jsme zvolili světlý, čistý a otevřený prostor, který je v souladu s kontextem významné budovy se svou historií. Důraz byl kladen na použité materiály přírodního charakteru s ohledem na využití tradičních techniloigí a ověřených postupů. Jemný ornament, který nenápadnělemuje zóny pro výdej a posezení odkazuje na precizní řemeslnou zručnost a pojetí interiéru celého bistra“ vysvětluje zakladatel studia edit! architekt Vítězslav Danda.

Otevírací doba bistra je pondělí až pátek a je přístupné široké veřejnosti. Zaměstnávat bude i lidi se zpravotním postižením a pomoci tak všechny integrovat do sociálního života, ze kterého jsou bohužel často a bezdůvodně vylučováni.

O studiu edit!

Zakladateli studia edit! jsou architekti Vítězslav Danda, Ivan Boroš a Juraj Calaj. Studio založili v roce 2011 po letech zkušeností získaných u nás i v zahraničí. Studio klade důraz na důkladnou analýzu zadání, která je vždy důležitou součástí samotného návrhu. Věnují se projektům různých rozměrů, od urbanistických konceptů až pro atypické mobiliáře. Nebojí se ani netradičních projektů, experimentů či mezioborové spolupráce. Mezi významné projekty patří realizace bytových domů pro Prahu a Berlín, interiér baru Cobra, kavárny Místo, restaurace La Bottega či jiných revitalizací veřejných prostranství v Praze 3.

bistro na nove radnici 1
bistro na nove radnici 2 1
bistro na nove radnici 3 1
bistro na nove radnici 4 1
bistro na nove radnici 5
bistro na nove radnici 6 1
bistro na nove radnici 7
bistro na nove radnici 8

Svěklý vyhledávač nábyku FURNI, na kterém najdete veškerý nábytek z internetových obchodů - vše na jednom místě! Pokud hledáte nábytek a příslušenství pro vaše útulnější bydlení, už nemusíte. Sledujeme všechny slevy v e-shopech a proto budete jako první vědět, kde mají levný nábytek nebo jinou výhodnou akci.Vyberte si z nabídky moderního, praktického a stylového nábytku. Změňte byt nebo dům na opravdový domov, útulný a vkusně zařízený, ve kterém se budete cítit skvěle vy i vaši hosté. Vybavte všechny místnosti nábytkem s elegantními tvary a atraktivními dekory. Usnadněte si úklid díky různorodým úložným prostorům, skříním, komodám, knihovnám, regálům, policím. I levný nábytek vám bude sloužit mnoho let, dražší kusy podtrhnou vaši osobitost. Pořiďte si novou sedací soupravu, obývací stěnu nebo televizní stolek. Uvolněte se v ložnici na komfortní posteli, roštu a matraci. Potěšte rodinu novým dětským nábytkem včetně kompletních pokojíčků a barevných postelí. Objevte trendy v kuchyňském a jídelním nábytku, skříňkách, stolech a židlích, stejně jako ve vybavení koupelny. Samozřejmě si můžete prohlédnout i kancelářský nábytek, psací a počítačové stoly, pracovní křesla. Nechybí zde ani zahradní nábytek.
Vybírejte z nabídky
83711
produktů
444
ověřených dodavatelů
12
zapojených e-shopů
Top akce a slevy na vybrané zboží
doprava zdarma na označené produkty
© Copyright 2016 - 2021 - 
FURNI