Stylová rozkládací pohovka Gaston, šedá

Akční produkt Stylová rozkládací pohovka Gaston, od výrobce s mnohaletou tradicí DBK jednoduše pořídíte v naší internetové nabídce za příznivou cenu. V akci od 5 949 Kč.
Stylová rozkládací pohovka Gaston
Značka: DBK
5 949 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

 Elegantní pohovka Gaston  Cena je platná pro potah na hlavní fotografii  Krásná pohovka nyní v cenové akci! Pohovka je rozkládací včetně úložného prostoru  Dodáváme v kvalitní režné látce Inari    Parametry (šířka x výška x hloubka) 
170x83x81cm 
Plocha po rozložení: 110x170cm      ROZKLÁDACÍ POHOVKA GASTON  Rádi byste novou, všestrannou pohovku s příjemným designem? Máte omezený rozpočet? Žádný problém! Gaston je zde pro vás. Její nápaditý potah dodá vašemu interiéru šmrnc, ať si vyberete jakékoliv její barevné provedení. Samozřejmostí je možnost rozložení na pohodlné lůžko. Neváhejte, štěstí máte na dosah ruky!   Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do nichž se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína. Sedačka je rozkládací a má za úkol šetřit místo a peníze. Navíc nikdy neodpočívá – poslouží vám i vašim hostům ve dne i v noci.  Udělejte si radost snadným nákupem krásné sedačky za skvělou cenu a užívejte si pohodlné bydlení.