Šuplík pod postel alegria – borovice/modrá

Šuplík pod postel Alegria lze využít pro uložení lůžkovin, hraček nebo jako přistýlku, obzvláště pokud má vaše dítě hosta, který bude i... více informací »
Šuplík pod postel alegria
Značka: JL
3 279 Kč4 684 Kč Sleva -29%
Ověřit dostupnost »
Šuplík pod postel Alegria lze využít pro uložení lůžkovin, hraček nebo jako přistýlku, obzvláště pokud má vaše dítě hosta, který bude i...

Šuplík pod postel Alegria lze využít pro uložení lůžkovin, hraček nebo jako přistýlku, obzvláště pokud má vaše dítě hosta, který bude i přespávat. Korpus zásuvky je vyroben z lamina v dekoru polární borovice. Úchyty jsou vyrobeny z MDF materiálu, který je odolnější, jelikož se vyrábí bez použití lepidel a je tvrdší. Přidanou hodnotou úchytů je modrá barva, vytváří určitou hravost, jenž je potřeba v každém pokoji pro děti. Šuplík je opatřen 6 kolečky pro snadnou manipulaci. V případě využití jako přistýlky je možné použít matraci o rozměrech 190x80cm s maximální výškou 20cm. Matrace není součástí šuplíku, je nutné ji dokoupit.

 

 

Rozměry šuplíku pod postel Alegria jsou 85x27x199cm (š, v, d).

 

 

Veškerý nábytek z kolekce Alegria naleznete níže v souvisejících produktech.
Oblíbený kousek dostanete rovnou tu na webu ve známé sekci uncategorized! Nyní si můžete vybrat akční produkty ze zmíněné sekce v akci!

Designový produkt Šuplík pod postel alegria JL dostanete na našich stránkách teď právě napořád výhodně. Nyní za 3 279 Kč.